


1 901 ₴
Модернізований дизайн стільця Бремен-Н Мікс Меблі з колекції Колібрі поєднує нестаріючу класику і стриману витонченість. Зручний і елегантний стілець з твердою спинкою та м'яким сидінням. Каркас стільця виконаний з натурального дерева бук, оббівка - тканина Соло 25, МебТекс. Стілець Бремен-Н відрізняється високою якістю, яку гарантує найстаріший виробник меблів по Україні Мікс Меблі.
Габаритні розміри:
Каркас: горіх (натуральне дерево, бук)
Оббивка: коричневий(тканина Соло 25, МебТекс)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Коричневый, Орех |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 478 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |