




1 912 ₴
Стілець K-3 Halmar на металевому каркасі - м'який стілець польської компанії Halmar (Халмар). Сидіння і спинка стільця виконані з екошкіри. Каркас з хромованою стали.
Характеристики :
Матеріал каркас: хромована сталь.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: сірий, оранжевий, чорний, капучіно,ваніль.
Розміри крісла:
Глибина мм: 490
Ширина мм: 440
Висота стільця мм: 980
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино, Ваниль, Серый, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Користувацькi характеристики | |
| Обивочный материал | эко-кожа |
| Подлокотник | Нет |
| Сиденье | эко-кожа |
| Спинка | эко-кожа |