

от 5 277 ₴
LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпуснoї меблі високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.
Комод 11 виробництва Матролюкс - це чудове доповнення до вашого інтер'єру, простота і практичність дизайну вас точно не залишить байдужими. Якісний матеріал який прослужить вам довгі роки. Дана модель універсальна, прекрастно підійде як і для спальні так і для коридору. У виробництві використовувалася високоякісна висувна система, яка буде чудово працювати на протязі всього терміну служби комода.
Характеристика :
Розміри :
Комод 11 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними смаками. Купити комод 11 можна в інтернет-магазині Матролюкс. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 157 см |
| Материал изготовления комода | |
| Ножки | пластик |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина столика | 41 |
| Длина столика | 157 |