







5 148 ₴
Вишуканий стілець Гранд з колекції Престиж зачаровує своїми м'якими і ніжними формами, золотистою оббивкою, благородним кольором слонової кістки і шикарною родзинкою - золотою патиною. Цей витончений вироб навряд чи залишить когось байдужим. Стілець шикарно підкреслить статус власника і точно впишеться в класичний інтер'єр, в бібліотеку, кухню або вітальню. Стілець виглядає витончено та благородно завдяки декорованій незвичайній спинці, а також елегантній виїмці у формі трикутника.
Стілець виконаний з натуральної деревини - бук, що безсумнівно забезпечує довговічність виробу. В обробці моделі були використані тільки надійні, міцні і безпечні матеріали. За рахунок цього можна сміливо купувати стілець і не боятися його поломки або швидкої втрати краси зовнішнього вигляду.
Варіанти виконання: Слонова кістка/Слонова кістка + патина/Vintage V2
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Слонова кістка / Слонова кістка + патина

Варіант оббивки:
Vintage V2

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость с патиной, Слоновая кость (ivory) |
| Цвет каркаса | Слоновая кость |
| Цвет обивки | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 943 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |