

14 887 ₴
LUXE STUDIO - це найбільший виробник надійної корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології і сучасні матеріали нами розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжньою окрасою саме вашого інтер'єру.
Шафа Джуді - відмінний варіант як для вітальні, так і для спальні. Місткий і функціональний, з висувними ящиками і зручними полицями, така шафа допоможе акуратно зберігати ваші речі і одяг. Модель виконана з якісних матеріалів і оснащена надійною фурнітурою.
Характеристики моделі:
Розміри (ШхГхВ) 1200х600х2100 мм;
Регульована опора;
Ручки меблеві, покриття алюміній;
Двері , ДСП.
Виріб виготовляється в запропонованих колірних рішеннях. Рішення А: корпус і фасад ДСП Сонома трюфель. Рішення Б: дуб Сонома світлий. Дзеркало. Опора регульована. Ручка меблева покриття алюміній.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 1200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Задняя стенка | фанера |
| Тип фасада шкафа | прямий |
| Тип шкафа | распашной |
| Форма фасада | пряма |