





от 22 137 ₴
Диван Джерсі від MatroLuxe - модель з лаконічним, стильним дизайном, яка доповнить ваш інтер'єр і забезпечить вам затишне та комфортне місце для відпочинку. Якісні матеріали, надійний каркас з натурального дерева, міцна і приємна на дотик тканина не залишать вас байдужими. Практичний і простий в використанні механізм трансформації дозволить з легкістю перетворити диван в просторе спальне місце. Більш того, в основі дивана Джерсі присутній пружинний блок Bonnel, тому ця модель відмінно підходить для щоденного сну. А місткий короб для зберігання допоможе компактно і акуратно скласти ваше спальне приладдя.
Розміри: 2210х1050х1000 (без подушок: 820) мм *
Висота посадкового місця: 480 мм *
Розмір спального місця: 1500х2000 мм *
Механізм розкладання: крокуюча єврокнижка
Наповнення сидіння / спинки: Bonnel
Каркас: натуральне дерево, ОДСП
Короб для білизни
Подушки в комплекті: 2 шт (105х55х25 см)
Декоративні втяжки: підлокітники / подушки / сидіння
* +/- 2 см м'яких частин вироби
Увага! Модель виробляється тільки в запропонованих дизайнах
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ :

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 100 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | ДСП, фанера, ДВП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пружинный блок |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | Боннель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | ліжко-диван |
| Длина | 221 |
| Основа сиденья | пружнний блок |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |
| Сиденье | натуральное дерево, ткань |
| Способ раскладывания дивана | розкладний |