

от 115 749 ₴
Розкішні і стильні дивани нової серії Luxury від меблевої фабрики KIM наповнюють інтер'єр концепцією і глибиною. Вони чудові не тільки за зовнішнім виглядом, але і поєднують в собі розкіш матеріалів, стилістичну стриманість, довговічні механізми. Якщо ви шукаєте можливість придбати диван, який добре впишеться у ваш інтер'єр і буде протягом довгого часу радувати погляд господарів квартири і справляти враження на гостей, ця м'які меблі саме те, що вам потрібно.
Ця модифікація кутового дивану Siana оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивану:
Довжина: 2800 x 1790 мм
Глибина: 1050 мм
Висота: 1000 мм
Спальне місце: 1400 х 1900 мм
Категорія: Luxury
Каркас: Натуральне дерево: сосна, бук, ДСП, ДВП.
Наповнення: оббивочна тканина, пінополіурітан, синтепон, ПРБ (або пружинна змійка), ортопедичні букові ламелі, войлок.
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка, деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина дивана | 280 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), мягкие |
| Угол дивана | левый или правый |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 2 категорія |