

6 111 ₴
Шафа відрізняється невеликими розмірами і підійде для невеликих приміщень. Пропонується в великій кількості комбінацій двох контрастних кольорів, тому може бути гармонійно розміщений практично в будь-якому інтер'єрі. Шафа включає дві глянцеві дверки з хромованими ручками. . Шафа виконується з якісних матеріалів і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.
Характеристика:

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 600 мм |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество зеркал | 0 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина | 800 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижная корзина | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Полка для обуви | 0 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья (бельевой отдел) | 1 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ножки | ламіноване ДСП |
| Полки | ДСП |
| Тип шкафа | Гардероб |