
1 945 ₴
Тумба приліжкова 3 - прекрастний вибір для вашого інтер'єру. Компактна і містка тумба виконана з ламінованої ДСП високої якості, а надійність фурнітури Вас, безсумнівно, порадує.
Характеристики:
Розміри (ШхГхВ): 480х360х365415 мм
Матеріал основний: ДСП ламінована кромкованная 16 мм
Колір ДСП на вибір
Два висувних ящика
Тумба приліжкова 3 - містка і зручна тумба, який гармонійно доповнить інтер'єр і дозволить організувати компактне зберігання Ваших речей.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 41 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | МДФ |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |