
3 515 ₴
Стілець K-245 Halmar польської компанії Halmar (Хальмар). Виготовлений з поліпропілену і полікарбонату в поєднанні прозорого і білого кольору. Стілець К-245 Хальмар ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару чи кафе.
Характеристики :
Матеріал каркас: поліпропілен, полікарбонат.
Колір: білий, прозорий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 440
Ширина мм: 480
Висота стільця мм: 830
Висота сидіння мм: 500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Каркас стула | Поликарбонат, полипропилен |