
3 080 ₴
Стілець K-250 Halmar на металевому каркасі - м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Сидіння і спинка стільця виконані з екокожі. Каркас зроблений з пофарбованої сталі чорного кольору.
Характеристики :
Матеріал каркас: фарбована сталь.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: бежевий, коричневий, сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 620
Ширина мм: 490
Висота стільця мм: 900
Висота сидіння мм: 490
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Бежевый, Коричневый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | сталь покрытая краской |
| Користувацькi характеристики | |
| Обивочный материал | эко-кожа |