
2 499 ₴
Найголовніше це працювати в комфортних умовах, саме тоді ваша робота буде максимально продуктивною і приносити задоволення. У цьому вам допоможе стіл офісний 5, простота і практичність дизайну не залишать вас байдужість і будуть Прекрастное доповненням вашого робочого процесу.
Характеристика:
Стіл Офісний 5 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними характерами. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Тип стола | прямой |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 75 мм |
| Глубина стола | 50 мм |
| Ширина стола | 90 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | пластик |
| Столешница | МДФ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | стол |
| Фасады | ДСП, ЛДСП |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |