
3 974 ₴
Стілець K-274 Halmar має широку ергономічну спинку і зручні підлокітники. Оббивкою послужила м'яка на дотик, міцна тканина. Ніжки з масиву дерева. Дерев'яний каркас робить крісло універсальним для будь-якого інтер'єру. Ідеально підходить для кухні, їдальні і навіть вітальні, як окремий предмет меблів.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: світло-сірий, темно-сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 560
Ширина мм: 560
Висота стільця мм: 720
Висота сидіння мм: 460
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |