
3 280 ₴
Стілець K-297 Halmar це сучасний дизайнерський стілець, прекрасно задовольнить потреби людей, які хочуть мати щось оригінальне будинку. Прямокутна спинка і сидіння з екологічної шкіри і металевого каркаса золотого кольору, додають моделі незвичайний характер. Стілець ідеально відповідає сучасному і мінімалістичному стилям.
Характеристики :
Матеріал каркас: хромована сталь.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: чорний.
Розміри крісла:
Глибина мм: 550
Ширина мм: 440
Висота стільця мм: 960
Висота сидіння мм: 450
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Користувацькi характеристики | |
| Обивочный материал | эко-кожа |