




2 708 ₴
Стілець K-303 Halmar відмінний варіант для сучасних приміщень декорованих в скандинавському стилі. Це ідеальний вибір для кухні або вітальні, ресторану або кафе. Стілець K-303 - сучасний, оббитий тканиною, ноги з твердого букового дерева. Оббивка з тканини приємна на дотик і стійка до механічних пошкоджень. Тверді дерев'яні ноги відрізняються стійкістю до стирання і подряпин, які дозволять довгий час використовувати даний предмет меблів. Контурне сидіння, на якому є м'яка подушка, забезпечує комфортне використання стільця.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: бежевий,темно-зелений,темно-синій,темно-сірий, світло-сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 540
Ширина мм: 480
Висота стільця мм: 830
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Каркас стула | Бук |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |