
4 782 ₴
Стілець K-304 Halmar стане прекрасним доповненням до сучасного інтер'єру Вашої кухні, їдальні і навіть ресторану. Крісло K-304 - м'яке крісло в двох кольорах, має каркас з хромованою стали в золотому кольорі. Сидіння стільця покрито коричневою екошкірою, а спинка темно-сіра. Незвичайний дизайн доповнюється білою вишивкою, підкреслюючи його унікальність. Екошкіра легко чиститься і виглядає дуже елегантно. Хромований сталевий каркас відрізняються твердістю, при цьому стійкий до пошкоджень.
Характеристики :
Матеріал каркас: хроиована сталь.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: темно-сірий/коричневий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 590
Ширина мм: 620
Висота стільця мм: 810
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Коричневый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Користувацькi характеристики | |
| Обивочный материал | эко-кожа |