
2 732 ₴
Стілець Caro Halmar це класичний стілець, виконаний з твердої букової деревини, має тканинне м'яке сидіння, що забезпечить Вам відмінний комфорт. Оббивка тканини міцна, м'яка і приємна на дотик. Дерев'яний стілець відрізняється стійкістю до подряпин і механічних пошкоджень, дерево - дуже міцний матеріал, антиалергічну.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: дуб сонома,дуб медовий, темний горіх.
Розміри крісла:
Глибина мм: 470
Ширина мм: 450
Висота стільця мм: 900
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санома, дуб медовый, Темный орех |