




2 659 ₴
Стілець Dariusz 2 Halmar стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Виконаний з масиву натурального бука. Сидіння виготовлено з МДФ.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал сидіння: МДФ
Колір: дуб сонома, темний горіх, білий, білий/темний горіх,білий/вільха.
Розміри крісла:
Глибина мм: 430
Ширина мм: 450
Висота стільця мм: 900
Висота сидіння мм: 450
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ |