
2 423 ₴
Стілець Hubert 8 білий Halmar м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Виконаний з масиву натурального бука. Сидіння і спинка обтягнуті м'якою і приємною на дотик тканиною.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: білий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 510
Ширина мм: 450
Висота стільця мм: 900
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |