
2 770 ₴
Стілець Juliusz Halmar м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Виконаний з масиву натурального бука в кольорі темний горіх. Сидіння і спинка обтягнуті м'якою і приємною на дотик тканиною бежевого кольору.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: темний горіх.
Розміри крісла:
Глибина мм: 450
Ширина мм: 460
Висота стільця мм: 1000
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Темный орех |