
2 223 ₴
Найголовніше це працювати в комфортних умовах, саме тоді ваша робота буде максимально продуктивною і приносити задоволення. У цьому вам допоможе Стол компьютерний С546, простота і практичність дизайну не залишать вас байдужість і будуть Прекрастное доповненням вашого робочого процесу.
Характеристика:
Стіл компьютерний С546 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними характерами. Придбати стіл компьютерний С546 можна в інтернет-магазині Люкс Меблі. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 835 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Длина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Опоры | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Фасады | ДСП |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |