
1 945 ₴
Найголовніше це працювати в комфортних умовах, саме тоді ваша робота буде максимально продуктивною і приносити задоволення. У цьому вам допоможе Стол компьютерний С533, простота і практичність дизайну не залишать вас байдужість і будуть Прекрастное доповненням вашого робочого процесу.
Характеристика:
Стіл компьютерний С533 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними характерами. Придбати стіл компьютерний С 533 можна в інтернет-магазині Люкс Меблі. Почніть створювати свій неповторний дизайн квартири вже зараз.

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 780 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП ламіноване |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Тип стола | модульный |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Фасады | ДСП ламінована |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |