


1 110 ₴
Полиця - практичний і одночасно з цим - прекрасний елемент декору інтер'єру, що становить ансамбль з іншими меблями будинку .
Місця для корисних дрібниць багато не буває. Студія корпусних меблів Luxe Studio ® розробила лінійку настінних полиць, які не тільки допомагають заощадити простір, але і привносять особливу родзинку у Ваш дім, надають йому індивідуальність.
Характеристика:

Вироби виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
* Колір ДСП дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний + 10% до вартості стандартного ізденія.
варіанти компоновки

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 632 мм |
| Глубина полки | 200 мм |
| Тип мебели | книжная полка |
| Ширина (длина) полки | 632 мм |