

2 556 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІККІ
Стіл письмовий з ДСП Nikki (Ніккі) MatroLuxe - незамінний атрибут дитячої або підліткової кімнати, оснащений одним висувним ящиком на всю ширину стола. Виготовлений з високоякісного ДСП та має стильний дизайн. Завдяки колірному рішенню, стіл підійде до будь-якого інтер'єру.
Меблі Ніккі виготовляються тільки в одному запропонованому готовому колірному рішенні:
Характеристики:
Розмір:
Ширина: 1100 мм
Глибина: 510 мм
Висота: 780 мм
Дитяча модульна кімната Nikki (Ніккі) - відмінне рішення для кімнати підлітка. Завдяки стильному дизайну всіх елементів комплекту ви зможете створити неповторний інтер'єр кімнати, яка прийдеться до смаку навіть найвибагливишій дитині. Комфортні і функціональні меблі з якісних матеріалів дозволить створити затишну дитячу, в якій буде все необхідне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество тумб | 0 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 510 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Опоры | ДСП |
| Тумба в комплекте | Нет |