

1 419 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІККІ
Полиця навісна з ДСП Nikki (Ніккі) MatroLuxe - незамінний атрибут дитячої або підліткової кімнати для зберігання книжок або інших речей. Виготовлена з високоякісного ДСП та має стильний дизайн. Завдяки колірному рішенню, підійде до будь-якого інтер'єру.
Меблі Ніккі виготовляються тільки в одному запропонованому готовому колірному рішенні:
Характеристики:
Розмір:
Ширина: 1100 мм
Глибина: 190 мм
Висота: 340 мм
Дитяча модульна кімната Nikki (Ніккі) - відмінне рішення для кімнати підлітка. Завдяки стильному дизайну всіх елементів комплекту ви зможете створити неповторний інтер'єр кімнати, яка прийдеться до смаку навіть найвибагливишій дитині. Комфортні і функціональні меблі з якісних матеріалів дозволить створити затишну дитячу, в якій буде все необхідне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество уровней | 2 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 340 мм |
| Глубина полки | 190 мм |
| Пол | Унисекс |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб |
| Ширина (длина) полки | 1100 мм |