

7 750 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІККІ
Шафа двохдверна з ДСП Nikki (Ніккі) MatroLuxe - незамінний атрибут дитячої або підліткової кімнати, оснащена п'ятьма полицями для речей і двома штангами для одягу. Виготовлена з високоякісного ДСП та має стильний дизайн. Завдяки колірному рішенню, підійде до будь-якого інтер'єру.
Меблі Ніккі виготовляються тільки в одному запропонованому готовому колірному рішенні:
Характеристики:
Розмір:
Ширина: 800 мм
Глибина: 520 мм
Висота: 1920 мм
Дитяча модульна кімната Nikki (Ніккі) - відмінне рішення для кімнати підлітка. Завдяки стильному дизайну всіх елементів комплекту ви зможете створити неповторний інтер'єр кімнати, яка прийдеться до смаку навіть найвибагливишій дитині. Комфортні і функціональні меблі з якісних матеріалів дозволить створити затишну дитячу, в якій буде все необхідне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Тип | Шкаф |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1920 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |