

10 554 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕММІ
Ліжко дитяче Tammy (Теммі) 90х200 з ДСП з висувним ящиком MatroLuxe - зручне, односпальне дитяче ліжко виготовлене з ДСП та оснащене висувним ящиком для зберігання білизни або інших речей. Чудово впишеться у будь-який існуючий інтер'єр дитячої у складі модульного комплекту меблів Теммі.
Ліжко виготовляється тільки в одному запропонованому готовому рішенні:
Характеристики:
Розмір:
Ширина: 970 мм
Довжина: 2040 мм
Глибина: 600 мм
Модульна дитяча Tammy (Теммі) - відмінне рішення для кімнати підлітка. Завдяки стильному дизайну всіх елементів комплекту ви зможете створити неповторний інтер'єр кімнати, яка прийдеться до смаку Вам і вашій дитині. Комфортні і функціональні меблі з якісних матеріалів, дозволять створити затишну дитячу, в якій буде все необхідне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | ДСП |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой, Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Комод | 0 шт |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стол | Нет |
| Тумбочка | 0 шт |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 97 см |
| Длина детской кровати | 204 см |
| Общая высота детской кровати | 60 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | Детская |