

1 807 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕММІ
Полиця навісна Tammy (Теммі) з ДСП з 2-ма ярусами MatroLuxe - практична навісна полиця для книжок і дрібних речей, виготовлена з ДСП. Завдяки колірному рішенню, чудово впишеться у будь-який існуючий інтер'єр дитячої кімнати.
Меблі Теммі виготовляється тільки в одному запропонованому готовому рішенні:
Характеристики:
Розмір:
Ширина: 1200 мм
Глибина: 260 мм
Висота: 340 мм
Модульна дитяча Tammy (Теммі) - відмінне рішення для кімнати підлітка. Завдяки стильному дизайну всіх елементів комплекту ви зможете створити неповторний інтер'єр кімнати, яка прийдеться до смаку Вам і вашій дитині. Комфортні і функціональні меблі з якісних матеріалів, дозволять створити затишну дитячу, в якій буде все необхідне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество уровней | 2 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой, Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 340 мм |
| Глубина полки | 260 мм |
| Пол | Унисекс |
| Полки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |