

5 028 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕММІ
Пенал №2 Tammy (Теммі) з ДСП MatroLuxe - сучасна, компактна шафа-пенал для різних речей є необхідним елементом будь-якої дитячої кімнати. Пенал виготовлений з ДСП, має один висувний ящик, дві відкриті полиці і дві закриті ніші. Завдяки колірному рішенню, чудово впишеться у будь-який існуючий інтер'єр дитячої кімнати.
Меблі Теммі виготовляється тільки в одному запропонованому готовому рішенні:
Характеристики:
Розмір:
Ширина: 450 мм
Глибина: 380 мм
Висота: 1920 мм
Модульна дитяча Tammy (Теммі) - відмінне рішення для кімнати підлітка. Завдяки стильному дизайну всіх елементів комплекту ви зможете створити неповторний інтер'єр кімнати, яка прийдеться до смаку Вам і вашій дитині. Комфортні і функціональні меблі з якісних матеріалів, дозволять створити затишну дитячу, в якій буде все необхідне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой, Белый |
| Штанга для одежды | 0 шт |
| Тип | Шкаф |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1920 мм |
| Глубина шкафа | 380 мм |
| Ширина шкафа | 450 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Тип опор | Основание |
| Фасады | ДСП |
| Форма фасада | прямая |