


9 139 ₴
Прихожа Molly (Молли) з ДСП MatroLuxe
Передпокій Molly виконаний з ДСП і виготовляється в двох колірних рішеннях. Моллі - це функціональний і компактний комплект для прихожої з м'яким лаконічним дизайном, що стане окрасою Вашої оселі. У цій прихожій є все необхідне для акуратного розміщення верхнього одягу та інших речей.
Характеристики:
Комплект проводиться в готових рішеннях:
Рішення А: корпус і фасад ДСП біла Аляска. Вставки ДСП венге магія
Рішення В: корпус і фасад ДСП венге магія. Вставки ДСП біла Аляска

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Белый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |