



8 193 ₴
Прихожа Katrin (Кетрін) з ДСП MatroLuxe
Передпокій Katrin стане окрасою Вашої оселі. Виконаний з ДСП і виготовляється в двох колірних рішеннях. Кетрін - функціональний і компактний комплект для прихожої з м'яким лаконічним дизайном. Тут є все необхідне для акуратного розміщення верхнього одягу та інших речей.
Характеристики:
Комплект проводиться в готових рішеннях:
Рішення А: корпус і фасад ДСП Дуб Сонома світлий. Вставки ДСП Дуб дуб Сонома трюфель
Рішення В: корпус і фасад ДСП венге магія. Вставки ДСП біла Аляска

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |