





17 636 ₴
Комплект меблів для прихожої Поло 2 з ДСП MatroLuxe
Передпокій Поло - необхідний комплект меблів, з якого починається знайомство з вашим будинком. Всі матеріали, використовувані при виготовленні меблів екологічно чисті, надійні, прослужать довгі роки. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва. Базовий комплект містить: комод, лавку для взуття, дзеркало і вішалку для одягу.
Характеристики:
Базовий комплект:
Меблі виготовляються в запропонованих колірних рішеннях.
Ручка меблева - покриття алюміній, опора регульована.
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 2450 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |