

4 012 ₴
Стілець Rois Halmar дерев'яний стілець польської компанії Halmar. Оббивкою послужила приємна на дотик тканина. Каркас виконаний з масиву бука в кольорі дуб медовий. Стілець зручний і комфортний, а крім того буде незвичайною прикрасою Вашого інтер'єру.
Характеристики :
Матеріал каркас: масив бука.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: кремовий, сірий, дуб медовий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 580
Ширина мм: 430
Висота стільця мм: 940
Висота сидіння мм: 460
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стула с учетом спинки | 940 |
| Глубина стула | 580 мм |
| Каркас стула | массив бука |
| Подлокотник | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |