





4 361 ₴
Стілець Toledo Halmar м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Каркас виконаний з масиву натурального бука. Сидіння і спинка - з тканини. Стілець ідеально впишеться в інтер'єр спальні.
Характеристики :
Матеріал каркас: масив бука.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: різні кольори.
Розміри крісла:
Глибина мм: 550
Ширина мм: 510
Висота стільця мм: 820
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота стула с учетом спинки | 820 |
| Глубина стула | 550 мм |
| Подлокотник | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Ширина стула | 510 мм |