




994 ₴
Табурет Chico Halmar на металевому каркасі - м'який табурет польської компанії Halmar (Хальмар). Каркас виконаний з хромованої сталі. Кругле сидіння виготовлено з високоякісної екошкіри.
Характеристики :
Матеріал каркаса : хромована сталь.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: чорнй,бежевий,персиковий,коричневий,кремовий.
Розміри табурета:
Глибина мм: 410
Ширина мм: 410
Висота мм: 480
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Черный, Бежевый, Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | хромированная сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной обивочный материал | эко-кожа |