

9 690 ₴
Шафа Manhattan 850 (з шухлядами) біло-букова Верес
- Шафа виготовлена з високоякісного ламінованого сертифікованого ДСП і МДФ.
- Виріб відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат Держстандарт ISO 9001).
- Екологічні вимоги (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-07 / 54471).
- Сертифіковані лаки на водній основі - гарантія безпеки.
Шафи виготовляються тільки під замовлення.
Термін виготовлення - від 2 до 4 тижнів.
Характеристики
Матеріал: корпус ДСП, фасади МДФ
Розміри:
Ширина - 845 мм
Глибина - 495 мм
Висота - 1825 мм
Колір: білий, бук.
Виробник: Верес (Україна).
Гарантія: 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 6 шт |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 845 мм |
| Высота шкафа | 1825 мм |
| Глубина шкафа | 495 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Внутренний ящик | 3 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал фасада | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, бук |
| Состояние | новый |
| Материал корпуса | ДСП |