
27 650 ₴
Крісло Sonata XXL Halmar стильне комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Хальмар) на поворотному каркасі з коліщатками. В якості оббивки використана тканина чорного кольору. Каркас виконаний з високоякісної хромованої сталі і алюмінію. Крісло оснащене механізмом мультиблок з функцією «антишок», що оберігає сидить від удару спинкою або перекидання при знятті блокування. Мультиблок дозволяє зафіксувати нахил сидіння і спинки в п'яти позиціях і регулювати силу відхилення при вільному гойданні. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 119 до 129 см.
Характеристики :
Матеріал каркас: метал.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: чорний.
Розміри крісла:
Глибина мм: 540
Ширина мм: 510
Висота стільця мм: 1190- 1290
Висота сидіння мм: 460- 560
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Комплектация | |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 |
| Газетница | 0 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 56 |
| Высота стула с учетом спинки | 129 |
| Глубина стула | 54 мм |
| Каркас, ножки | хромированный металл |
| Наличие откидного конференц-столика | Нет |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основание стула (база) | Крестовина |
| Подлокотник | металл |
| Ширина стула | 51 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |