



от 11 975 ₴
Кухонний диван Плато-2 зі спальним місцем допоможе створити теплу, затишну та комфортну атмосферу на кухні. Стильний і сучасний дизайн, оригінальні кольори додають динамічний зовнішній вигляд моделі.
Розміри дивану:
Довжина: 2130 мм
Глибина: 660 мм
Висота: 820 мм
Спальне місце: 1800 х 900 мм
Стиль: Модерн.
Механізм трансформації: дельфін
Каркас: Натуральне дерево: сосна. ДСП. ДВП.
Наповнення: Оббивочна тканина, Пінополіурітан: 5-ка, 2-ка, 1-ка.
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Нет |
| Раскладное спальное место | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | диван |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 850 мм |
| Глубина уголка | 660 мм |
| Длина уголка | 1800 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 3-х местный |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 1800 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |