







3 072 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод в дитячу кімнату з ДСП i МДФ Тіпс 1Д3Ш Мебель Сервіс
Комод з тумбою Тіпс 1Д3Ш виготовленний з ламінованого ДСП класу Е1 (без вмісту шкідливих для людини клеїв та смол) в поєднанні найтрендовішим кольором останніх років "дуб сонома" з білим матовим кольором. Складається з широкої шухляди, двох вужчих, відкритої ніші та тумби з полкою всередині. Можна використовувати як для одягу i білизни, так і для іграшок або дитячої канцелярії. Прямі лінії форм, світлі кольори та мінімалізм в дизайні - все це признаки сучасного стилю, тому цей комод чудово підійде для дитячої в стилі модерн. За рахунок світлих кольорів, меблі Тіпс залишать відчуття простору та комфорту.
Матеріал: корпус - ДСП; фасад - ДСП.
Розміри:
Ширина 834 мм.
Глибина 343 мм.
Висота 850 мм.
Колір: Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Количество колесиков | 0 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 834 мм |
| Глубина комода | 343 мм |
| Высота комода | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Тип | Комод |
| Форма | Прямоугольная |
| Наличие выдвижных ящиков | Да |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Опоры комода | основание |