






9 051 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа в дитячу кімнату з ДСП Тіпс 6Д2Ш Мебель Сервіс
Шафа Тіпс 6Д2Ш - це прекрасний зразок сучасного стилю з елементами класики, який виглядає дуже елегантно і фешенебельно. Його дизайн досить стриманий, лінії і форми прості і лаконічні, відсутні будь-які надмірності у вигляді важких декоративних елементів. Дана модель шафи відрізняється практичністю і функціональністю не тільки тому, що має вісім дверей, одна з яких укомплектована високим дзеркалом, але й тому, що в нижній частині елемента компактно розташувалися два висувних ящика і троє дверцят.
Габаритні розміри:
довжина ― 1232 мм;
висота ― 2100 мм;
глибина ― 553 мм.
Матерiал: корпус - ДСП, фасади - ДСП.
Колiр: дуб сонома, бiлий.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 6 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб сонома |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1232 мм |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 553 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Зеркало | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Тип опор | Основание |
| Материал фасада | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Материал корпуса | ДСП |