







3 315 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАРМА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вішак з тумбою для взуття Парма є елементом модульного передпокою Парма Мебель Сервіс. Вiн має гачки для одягу, полицю для головних уборыв та тумбу для взуття. За дверцятами тумби одне відділення.
Меблі для передпокою Парма від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в різних колірних варіантах - Дуб апріл/Чорний, Дуб апріл/Білий та Дуб апріл/Бетон Індастрі.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Парма підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матерiал: ДСП
Розмiри:
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб апріл/Чорний |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 680 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1990 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |