




1 054 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАРМА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало Парма є елементом модульного передпокою Парма Мебель Сервіс. Горизонтальне настінне дзеркало в рамі з ДСП, підвішується на стіну, має раму зверху і знизу.
Меблі для передпокою Парма від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в різних колірних варіантах - Дуб апріл/Чорний, Дуб апріл/Білий та Дуб апріл/Бетон Індастрі.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Парма підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матерiал рами: ДСП
Колір рами: Дуб апріл
Розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб апріл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 23 мм |
| Высота | 754 мм |