








5 129 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАРМА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба 2Д1Ш Парма є елементом модульного передпокою Парма Мебель Сервіс. Це відмінне рішення для оформлення багатофункціонального інтер'єру передпокоїв, дозволить зручно розміщувати і зберігати взуття та домашні речі. Вирiб являє собою конструкцію у вигляді відділень для взуття та висувної шухляди для приладдя.
Меблі для передпокою Парма від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в різних колірних варіантах - Дуб апріл/Чорний, Дуб апріл/Білий та Дуб апріл/Бетон Індастрі.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Парма підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матерiал: ДСП
Розмiри:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб апріл/Чорний |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 1051 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |