




7 880 ₴
Комплект кухонних меблів - оптимальне рішення для сучасної кухні. Стіл з з шухлядою і чотири табуретки на точених ніжках найвдаліший варіант для кухні з дефіцитом вільного місця. Комплект кухонний виготовлений з натурального дерева, не схильний до деформації та розсихання, прослужить протягом довгих років. Стільниця не боїться механічних пошкоджень і перепаду температур.
У комплект входить стіл та чотири табуретки.
Габаритні розміри столу:
Габаритні розміри табурета:
Матеріал: масив бука.
Колір: натуральний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Табурет | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры табурета | |
| Высота сиденья табурета | 450 мм |
| Глубина табурета | 300 мм |
| Ширина табурета | 300 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Дополнительная мебель | |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервировочный столик | Нет |
| Тумба под ТВ | Нет |
| Тумба под аудио- и видеотехнику | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Ножки табурета | натуральное дерево |
| Опоры стола | массив дерева, натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |