







1 592 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕРОНІКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало у спальню з ДСП Вероніка Мебель Сервіс
Спальня Вероніка надасть стилю вашому будинку. Елементи виконані в суворому дизайні, фасади покриті великим малюнком недбало обтесаного дерева. Таке поєднання вносить дух добротного сільського будинку в центрі мегаполісу. Модулi спальні Вероніка не потребують особливого догляду, так як у виробництві використовуються невибагливі матеріали.
Дзеркало є елементом модульної спальнi Вероніка. Дзеркало з поличками - універсальне, його можна повісить як в горизонтальному, так і вертикальному положенні.
Матерiал: ДСП
Розмiри:
Колiр: дуб апріл, дуб самоа, венге темний, зебрано

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Толщина | 118 мм |
| Высота | 780 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |