







3 828 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕРОНІКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод у спальню з ДСП Вероніка Мебель Сервіс
Спальня Вероніка надасть стилю вашому будинку. Елементи виконані в суворому дизайні, фасади покриті великим малюнком недбало обтесаного дерева. Таке поєднання вносить дух добротного сільського будинку в центрі мегаполісу. Елементи спальні Вероніка не потребують особливого догляду, так як у виробництві використовуються невибагливі матеріали.
Комод є елементом модульної спальнi Вероніка. Місткий комод з чотирма висувними шухлядами, виконаний в оригінальному дизайні, виготовлений з ламінованого ДСП відмінної якості.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: дуб апріл, дуб самоа, венге темний, зебрано

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Зебрано свелый, Венге |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 103 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Высота комода | 92 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |