







2 071 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕРОНІКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Приліжкова тумба у спальню з ДСП Вероніка Мебель Сервіс
Спальня Вероніка надасть стиль вашому будинку. Елементи виконані в суворому дизайні, фасади покриті великим малюнком недбало обтесаного дерева. Таке поєднання вносить дух добротного сільського будинку в центрі мегаполісу. Модулi спальні Вероніка не потребують особливого догляду, так як у виробництві використовуються невибагливі матеріали.
Приліжкова тумба є елементом модульної спальнi Вероніка. Вона відмінно пiдiйде до Вашого інтер'єру, завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду. Тумба має одне містке відділення для особистих речей, яке оформлено красивою фурнітурою.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: дуб апріл, дуб самоа, венге темний, зебрано

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Зебрано темный, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | шпонированная ДСП |
| Фасады тумбы | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 51 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 46 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |