








8 345 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВЕРОНІКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа у спальню з ДСП 3Д Вероніка Мебель Сервіс
Спальня Вероніка надасть стиль вашому будинку. Елементи виконані в суворому дизайні, фасади покриті великим малюнком недбало обтесаного дерева. Таке поєднання вносить дух добротного сільського будинку в центрі мегаполісу. Модулi спальні Вероніка не потребують особливого догляду, так як у виробництві використовуються невибагливі матеріали.
Шафа є елементом модульної спальнi Вероніка. Містка тридверна шафа з дзеркалом на центральних дверях, виконана в оригінальному дизайні з ДСП відмінної якості, i обладнана п'ятьма полицями і штангою для одягу.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: дуб апріл, дуб самоа, венге темний, зебрано

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Зебрано свелый, Зебрано темный, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1560 мм |
| Глубина шкафа | 563 мм |
| Высота шкафа | 2034 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Антресоль | Да |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |