



6 000 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЄВА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод в спальню з ДСП 4Ш Єва Мебель Сервіс
Незвичайна і екстравагантна модульна спальня Єва не залишить байдужими тих, хто шукає нестандартні і ексцентричні рішення оформлення кімнати. Ви не знайдете тут звичних класичних тенденцій, вигадливих і ажурних елементів декору і важких деталей в оформленні. Кожен модуль спальні Єва виглядає дуже модно і сучасно, а стильний абстрактний малюнок на глянцевих фасадах заворожує і інтригує уяву.
Комод 4Ш є елементом модульної спальнi Єва. Він має компактні габарити, тому не займе багато місця в кімнаті і допоможе зберегти вільний простір. При цьому, комод досить місткий і ємний, виглядає дуже естетично і елегантно. Комод обладнаний чотирма висувними шухлядами з горизонтальними ручками.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: венге темний, бiлий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Венге |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 92 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Ширина комода | 113 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Колiр | Венге |