




12 723 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЄВА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа в спальню з ДСП Єва Мебель Сервіс
Незвичайна і екстравагантна модульна спальня Єва не залишить байдужими тих, хто шукає нестандартні і ексцентричні рішення оформлення кімнати. Ви не знайдете тут звичних класичних тенденцій, вигадливих і ажурних елементів декору і важких деталей в оформленні. Кожен модуль спальні Єва виглядає дуже модно і сучасно, а стильний абстрактний малюнок на глянцевих фасадах заворожує і інтригує уяву.
Шафа є елементом модульної спальнi Єва. Шафа Єва чотиридверна, без ніжок. За двома центральними фасадами, укомплектованими високими дзеркалами, і двома бічними фасадами ховаються дві секції: секція зі штангою для тремпелів, тому тут Ви зможете розташувати вечірні довгі вбрання, костюми або дорогий верхній одяг, а інша з полицями для повсякденних речей.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: венге темний, бiлий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Венге |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2141 мм |
| Глубина шкафа | 584 мм |
| Ширина шкафа | 2014 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колiр | Венге |